SCFS8000
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SCFS8000
سازنده / نام تجاری: Semtech
توضیحات محصول DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
برگه های اطلاعات: SCFS8000.pdf
وضعیت RoHs شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
وضعیت سهام 446 pcs stock
کشتی از هنگ کنگ
راه حمل و نقل DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
  • پیام
مشخصات SCFS8000
شماره قطعه SCFS8000 سازنده Semtech Corporation
شرح DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
مقدار موجود 446 pcs ورق اطلاعات SCFS8000.pdf
ولتاژ - قله معکوس (حداکثر) Standard ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر 500mA
ولتاژ - تفکیک - سلسله -
وضعیت سازگار با استاندارد RoHS Bulk معکوس بازیابی زمان (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
مقاومت @ اگر، F - قطبش Axial
دمای عملیاتی - تقاطع 150ns نصب و راه اندازی نوع Through Hole
رطوبت سطح حساسیت (MSL) 1 (Unlimited) تولید کننده شماره قطعه SCFS8000
گسترده باشرکت Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole پیکربندی دیود 1µA @ 8000V
شرح DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL کنونی - معکوس نشت @ ورع 16.2V @ 3A
در حال حاضر - میانگین تصحیح (IO) (در هر دیود) 8000V (8kV) خازن @ VR، F -55°C ~ 150°C