SCFS5000
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SCFS5000
سازنده / نام تجاری: Semtech
توضیحات محصول DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL
برگه های اطلاعات:
وضعیت RoHs شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
وضعیت سهام 616 pcs stock
کشتی از هنگ کنگ
راه حمل و نقل DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
  • پیام
مشخصات SCFS5000
شماره قطعه SCFS5000 سازنده Semtech Corporation
شرح DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
مقدار موجود 616 pcs ورق اطلاعات
ولتاژ - قله معکوس (حداکثر) Standard ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر 500mA
ولتاژ - تفکیک - سلسله -
وضعیت سازگار با استاندارد RoHS Bulk معکوس بازیابی زمان (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
مقاومت @ اگر، F - قطبش Axial
دمای عملیاتی - تقاطع 150ns نصب و راه اندازی نوع Through Hole
رطوبت سطح حساسیت (MSL) 1 (Unlimited) تولید کننده شماره قطعه SCFS5000
گسترده باشرکت Diode Standard 5000V (5kV) 500mA Through Hole پیکربندی دیود 1µA @ 5000V
شرح DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL کنونی - معکوس نشت @ ورع 5.75V @ 500mA
در حال حاضر - میانگین تصحیح (IO) (در هر دیود) 5000V (5kV) خازن @ VR، F -55°C ~ 150°C