SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SCFS2000
سازنده / نام تجاری: Semtech
توضیحات محصول DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
برگه های اطلاعات: SCFS2000.pdf
وضعیت RoHs شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
وضعیت سهام 949 pcs stock
کشتی از هنگ کنگ
راه حمل و نقل DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
10 pcs
  • پیام
مشخصات SCFS2000
شماره قطعه SCFS2000 سازنده Semtech
شرح DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
مقدار موجود 949 pcs ورق اطلاعات SCFS2000.pdf
ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر 5.4V @ 3A ولتاژ - DC معکوس (VR) (حداکثر) 2000V
کننده بسته بندی دستگاه - سرعت Fast Recovery = 200mA (Io)
سلسله - معکوس بازیابی زمان (TRR) 150ns
بسته بندی Bulk بسته بندی / مورد Axial
دمای عملیاتی - تقاطع -55°C ~ 150°C نصب و راه اندازی نوع Through Hole
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
نوع دیود Standard توصیف همراه با جزئیات Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
کنونی - معکوس نشت @ ورع 5µA @ 2000V در حال حاضر - میانگین تصحیح (IO) 1.5A