SCFS12000
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SCFS12000
سازنده / نام تجاری: Semtech
توضیحات محصول DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL
برگه های اطلاعات: SCFS12000.pdf
وضعیت RoHs شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
وضعیت سهام 351 pcs stock
کشتی از هنگ کنگ
راه حمل و نقل DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 351 pcs
  • پیام
مشخصات SCFS12000
شماره قطعه SCFS12000 سازنده Semtech Corporation
شرح DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
مقدار موجود 351 pcs ورق اطلاعات SCFS12000.pdf
ولتاژ - قله معکوس (حداکثر) Standard ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر 1.5A
ولتاژ - تفکیک - سلسله -
وضعیت سازگار با استاندارد RoHS Bulk معکوس بازیابی زمان (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
مقاومت @ اگر، F - قطبش Axial
دمای عملیاتی - تقاطع 150ns نصب و راه اندازی نوع Through Hole
رطوبت سطح حساسیت (MSL) 1 (Unlimited) تولید کننده شماره قطعه SCFS12000
گسترده باشرکت Diode Standard 12000V (12kV) 1.5A Through Hole پیکربندی دیود 5µA @ 12000V
شرح DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL کنونی - معکوس نشت @ ورع 23.4V @ 3A
در حال حاضر - میانگین تصحیح (IO) (در هر دیود) 12000V (12kV) خازن @ VR، F -55°C ~ 150°C