ISC0348S15
XP PowerXP Power
ISC0348S15 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: ISC0348S15
سازنده / نام تجاری: XP Power
توضیحات محصول DC DC CONVERTER 15V 3W
برگه های اطلاعات: ISC0348S15.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
250 pcs
  • پیام
مشخصات ISC0348S15
شماره قطعه ISC0348S15 سازنده XP Power
شرح DC DC CONVERTER 15V 3W وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 5341 pcs ورق اطلاعات ISC0348S15.pdf
ولتاژ - خروجی 3 - ولتاژ - خروجی 2 -
ولتاژ - خروجی 1 15V ولتاژ - جداسازی 1.5kV
ولتاژ - ورودی (حداقل) 18V ولتاژ ورودی - (حداکثر) 75V
نوع Isolated Module اندازه / ابعاد 0.94" L x 0.54" W x 0.32" H (24.0mm x 13.7mm x 8.3mm)
سلسله ISC03 برق (وات) 3W
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
نامهای دیگر 1470-3903-2
ISC0348S15-TR
دمای عملیاتی -40°C ~ 100°C (With Derating)
تعداد خروجی 1 نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 2 (1 Year) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
امکانات Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO بهره وری 80%
توصیف همراه با جزئیات Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 18V - 75V Input کنونی - خروجی (حداکثر) 200mA