ISC0348D12
XP PowerXP Power
ISC0348D12 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: ISC0348D12
سازنده / نام تجاری: XP Power
توضیحات محصول DC DC CONVERTER +/-12V 3W
برگه های اطلاعات: ISC0348D12.pdf
وضعیت RoHs سرب رایگان / درخواست تأیید موجودی
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • پیام
مشخصات ISC0348D12
شماره قطعه ISC0348D12 سازنده XP Power
شرح DC DC CONVERTER +/-12V 3W وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / درخواست تأیید موجودی
مقدار موجود 4534 pcs ورق اطلاعات ISC0348D12.pdf
ولتاژ - خروجی 3 - ولتاژ - خروجی 2 -12V
ولتاژ - خروجی 1 12V ولتاژ - جداسازی 1.5kV
ولتاژ - ورودی (حداقل) 18V ولتاژ ورودی - (حداکثر) 75V
نوع Isolated Module اندازه / ابعاد 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
سلسله ISC03 برق (وات) 3W
بسته بندی Bulk بسته بندی / مورد 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
نامهای دیگر 1470-3906
ISC0348D12-ND
دمای عملیاتی -40°C ~ 100°C
تعداد خروجی 2 نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
امکانات Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO بهره وری 80%
توصیف همراه با جزئیات Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 18V - 75V Input کنونی - خروجی (حداکثر) 125mA, 125mA