DLE45PS36
XP PowerXP Power
DLE45PS36 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: DLE45PS36
سازنده / نام تجاری: XP Power
توضیحات محصول LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.25A
برگه های اطلاعات: DLE45PS36.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
5 pcs
  • پیام
مشخصات DLE45PS36
شماره قطعه DLE45PS36 سازنده XP Power
شرح LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.25A وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 2825 pcs ورق اطلاعات DLE45PS36.pdf
وزن 0.9 lb (408.23g) ولتاژ - خروجی 24 ~ 36 V
ولتاژ - جداسازی 3.75kV ولتاژ - ورودی (حداقل) 90VAC
ولتاژ ورودی - (حداکثر) 305VAC نوع Constant Current, Voltage
توپولوژی AC DC Converter ختم سبک Wire Leads
اندازه / ابعاد 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) سلسله DLE45
اعتبارهای IP67 برق (وات) 45W
نامهای دیگر 1470-2508 دمای عملیاتی -20°C ~ 50°C
تعداد خروجی 1 نصب و راه اندازی نوع Chassis Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
امکانات OCP, OVP, SCP بهره وری 86%
کاهنده - توصیف همراه با جزئیات 1.25A 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
کنونی - خروجی (حداکثر) 1.25A تائیدیه CE, TUV, UL