DLE35PS48
XP PowerXP Power
DLE35PS48 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: DLE35PS48
سازنده / نام تجاری: XP Power
توضیحات محصول LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A
برگه های اطلاعات: DLE35PS48.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
  • پیام
مشخصات DLE35PS48
شماره قطعه DLE35PS48 سازنده XP Power
شرح LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 3577 pcs ورق اطلاعات DLE35PS48.pdf
وزن 0.77 lb (349.27g) ولتاژ - خروجی 34 ~ 48 V
ولتاژ - جداسازی 3.75kV ولتاژ - ورودی (حداقل) 90VAC
ولتاژ ورودی - (حداکثر) 305VAC نوع Constant Current, Voltage
توپولوژی AC DC Converter ختم سبک Wire Leads
اندازه / ابعاد 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) سلسله DLE35
اعتبارهای IP67 برق (وات) 34W
نامهای دیگر 1470-2587 دمای عملیاتی -20°C ~ 50°C
تعداد خروجی 1 نصب و راه اندازی نوع Chassis Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
امکانات OCP, OVP, SCP بهره وری 83%
کاهنده - توصیف همراه با جزئیات 700mA 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
کنونی - خروجی (حداکثر) 700mA تائیدیه CE, TUV, UL