LD39080PT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: LD39080PT18-R
توضیحات محصول IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK
برگه های اطلاعات: LD39080PT18-R.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • پیام
مشخصات LD39080PT18-R
شماره قطعه LD39080PT18-R سازنده STMicroelectronics
شرح IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 63547 pcs ورق اطلاعات LD39080PT18-R.pdf
افت ولتاژ (حداکثر) 0.3V @ 800mA ولتاژ - خروجی (حداقل / ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - ولتاژ ورودی - (حداکثر) 6V
کننده بسته بندی دستگاه PPAK سلسله -
ویژگی های حفاظت Over Current, Over Temperature, Short Circuit بسته بندی Original-Reel®
بسته بندی / مورد TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR -
نوع خروجی Fixed پیکربندی خروجی Positive
نامهای دیگر 497-6016-6 دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
تعداد رگولاتور 1 نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
توصیف همراه با جزئیات Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA PPAK جریان - خاموش (Iq) 2.5mA
کنونی - خروجی 800mA ویژگی های کنترل Enable