LD39080DT33-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39080DT33-R Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: LD39080DT33-R
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
برگه های اطلاعات: LD39080DT33-R.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
  • پیام
مشخصات LD39080DT33-R
شماره قطعه LD39080DT33-R سازنده STMicroelectronics
شرح IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 52689 pcs ورق اطلاعات LD39080DT33-R.pdf
افت ولتاژ (حداکثر) 0.3V @ 800mA ولتاژ - خروجی (حداقل / ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - ولتاژ ورودی - (حداکثر) 6V
کننده بسته بندی دستگاه DPAK سلسله -
ویژگی های حفاظت Over Current, Over Temperature, Short Circuit بسته بندی Original-Reel®
بسته بندی / مورد TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
نوع خروجی Fixed پیکربندی خروجی Positive
نامهای دیگر 497-6015-6 دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
تعداد رگولاتور 1 نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
توصیف همراه با جزئیات Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DPAK جریان - خاموش (Iq) 2.5mA
کنونی - خروجی 800mA ویژگی های کنترل -