ML6042FE-R52
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: ML6042FE-R52
سازنده / نام تجاری: Ohmite
توضیحات محصول RES 60.4K OHM 1/2W 1% AXIAL
برگه های اطلاعات: ML6042FE-R52.pdf
  • پیام
مشخصات ML6042FE-R52
شماره قطعه ML6042FE-R52 سازنده Ohmite
شرح RES 60.4K OHM 1/2W 1% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 6620301 pcs ورق اطلاعات ML6042FE-R52.pdf
تحمل ±1% ضریب دما ±50ppm/°C
کننده بسته بندی دستگاه Axial اندازه / ابعاد 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
سلسله Metal Devil® ML حالت پنل 60.4 kOhms
برق (وات) 0.5W, 1/2W بسته بندی Tape & Reel (TR)
بسته بندی / مورد Axial نامهای دیگر ML6042FER52
ارتفاع - نشسته (حداکثر) - امکانات -
نرخ خرابی - توصیف همراه با جزئیات 60.4 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film