ML6040FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: ML6040FE-R52
سازنده / نام تجاری: Ohmite
توضیحات محصول RES 604 OHM 1/2W 1% AXIAL
برگه های اطلاعات: ML6040FE-R52.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
40000 pcs
  • پیام
مشخصات ML6040FE-R52
شماره قطعه ML6040FE-R52 سازنده Ohmite
شرح RES 604 OHM 1/2W 1% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 6581704 pcs ورق اطلاعات ML6040FE-R52.pdf
تحمل ±1% ضریب دما ±50ppm/°C
کننده بسته بندی دستگاه Axial اندازه / ابعاد 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
سلسله Metal Devil® ML حالت پنل 604 Ohms
برق (وات) 0.5W, 1/2W بسته بندی Tape & Reel (TR)
بسته بندی / مورد Axial نامهای دیگر ML6040FER52
دمای عملیاتی - تعداد ختم 2
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
ارتفاع - نشسته (حداکثر) - امکانات -
نرخ خرابی - توصیف همراه با جزئیات 604 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film