SC1813FH-R33
BelBel
SC1813FH-R33 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SC1813FH-R33
سازنده / نام تجاری: Bel
توضیحات محصول FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
برگه های اطلاعات: SC1813FH-R33.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
800 pcs
  • پیام
مشخصات SC1813FH-R33
شماره قطعه SC1813FH-R33 سازنده Bel
شرح FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 206022 pcs ورق اطلاعات SC1813FH-R33.pdf
نوع Wirewound تحمل ±30%
کننده بسته بندی دستگاه - اندازه / ابعاد 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
محافظ Unshielded سلسله SC1813FH
اعتبارهای - Q @ فرکانس -
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد Nonstandard
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) مواد - هسته -
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant Frequency Inductance - تست 100kHz
اندوکتانس 330nH ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.197" (5.00mm)
فرکانس - رزونانس خود - توصیف همراه با جزئیات 330nH Unshielded Wirewound Inductor 10A 5.2 mOhm Max Nonstandard
مقاومت DC (DCR) 5.2 mOhm Max امتیاز در حال حاضر 10A
کنونی - اشباع 10A
حمل و نقل
★ حمل و نقل رایگان از طریق DHL / فدرال اکسپرس / UPS در صورت سفارش مبلغ بیش از 1000 دلار.
فدرالکس www.FedEx.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
DHL www.DHL.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
یو پی اس www.UPS.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
TNT www.TNT.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
★ زمان تحویل توسط DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 روز به اکثر کشور جهان در سراسر جهان نیاز دارد.
FedexDHLUPSTNT
پس از فروش GARANTEE
برچسب های مرتبط
محصولات مرتبط
SC1813FH-4R7
SC1813FH-4R7
سازندگان: Bel
شرح: FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
در انبار: 247511 pcs
دانلود: SC1813FH-4R7.pdf
RFQ
SC1813FH-3R3
SC1813FH-3R3
شرح: FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
در انبار: 258582 pcs
دانلود: SC1813FH-3R3.pdf
RFQ
SC1813FH-R47
SC1813FH-R47
شرح: FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
دانلود: SC1813FH-R47.pdf
SC1813FH-680
SC1813FH-680
شرح: FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
دانلود: SC1813FH-680.pdf
SC1813FH-R18
SC1813FH-R18
شرح: FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
دانلود: SC1813FH-R18.pdf
SC1813FH-470
SC1813FH-470
شرح: FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
دانلود: SC1813FH-470.pdf
SC1813FH-R56
SC1813FH-R56
شرح: FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
دانلود: SC1813FH-R56.pdf
SC183CULTRT
SC183CULTRT
سازندگان: Semtech
شرح: IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
دانلود: SC183CULTRT.pdf
SC185EULTRT
SC185EULTRT
سازندگان: Semtech
شرح: IC REG BUCK 1.2V 4A SYNC 16MLPQ
دانلود: SC185EULTRT.pdf
SC182ULTRT
SC182ULTRT
شرح: IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
دانلود:
SC185BULTRT
SC185BULTRT
شرح: IC REG BUCK 1V 4A SYNC 16MLPQ
دانلود: SC185BULTRT.pdf
SC1813FH-6R8
SC1813FH-6R8
شرح: FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
دانلود: SC1813FH-6R8.pdf
اخبار صنعتی
روم 10 موشك سیتروم خودرو را اضافه می كند
"معرفی مجموعه سری SCT3xxxxxHR به Rohm اجازه می دهد تا بزرگترین ...
ON به MOSFET های SiC اضافه می کند
ON Semiconductor دو SiC MOSFET را برای کاربردهای EVs، solar و UPS معرفی کر...
APEC: TI فکر می کند به سمت جانبی برای ساخت تراشه ac-dc با 15mW آماده به کار