SC1813FH-R18
BelBel
SC1813FH-R18 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SC1813FH-R18
سازنده / نام تجاری: Bel
توضیحات محصول FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
برگه های اطلاعات: SC1813FH-R18.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
800 pcs
  • پیام
مشخصات SC1813FH-R18
شماره قطعه SC1813FH-R18 سازنده Bel
شرح FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 258686 pcs ورق اطلاعات SC1813FH-R18.pdf
نوع Wirewound تحمل ±30%
کننده بسته بندی دستگاه - اندازه / ابعاد 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm)
محافظ Unshielded سلسله SC1813FH
اعتبارهای - Q @ فرکانس -
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد Nonstandard
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) مواد - هسته -
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant Frequency Inductance - تست 100kHz
اندوکتانس 180nH ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.197" (5.00mm)
فرکانس - رزونانس خود - توصیف همراه با جزئیات 180nH Unshielded Wirewound Inductor 11.2A 4.5 mOhm Max Nonstandard
مقاومت DC (DCR) 4.5 mOhm Max امتیاز در حال حاضر 11.2A
کنونی - اشباع 14A
حمل و نقل
★ حمل و نقل رایگان از طریق DHL / فدرال اکسپرس / UPS در صورت سفارش مبلغ بیش از 1000 دلار.
فدرالکس www.FedEx.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
DHL www.DHL.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
یو پی اس www.UPS.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
TNT www.TNT.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
★ زمان تحویل توسط DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 روز به اکثر کشور جهان در سراسر جهان نیاز دارد.
FedexDHLUPSTNT
پس از فروش GARANTEE
برچسب های مرتبط
محصولات مرتبط
SC1813FH-R33
SC1813FH-R33
سازندگان: Bel
شرح: FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
در انبار: 206022 pcs
دانلود: SC1813FH-R33.pdf
RFQ
SC182ULTRT
SC182ULTRT
سازندگان: Semtech
شرح: IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
در انبار: 160858 pcs
دانلود:
RFQ
SC1813FH-680
SC1813FH-680
شرح: FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
دانلود: SC1813FH-680.pdf
SC1813FH-330
SC1813FH-330
شرح: FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM
دانلود: SC1813FH-330.pdf
SC1813FH-R56
SC1813FH-R56
شرح: FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
دانلود: SC1813FH-R56.pdf
SC1813FH-R47
SC1813FH-R47
شرح: FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
دانلود: SC1813FH-R47.pdf
SC1813FH-4R7
SC1813FH-4R7
شرح: FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
دانلود: SC1813FH-4R7.pdf
SC183CULTRT
SC183CULTRT
سازندگان: Semtech
شرح: IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
دانلود: SC183CULTRT.pdf
SC185BULTRT
SC185BULTRT
شرح: IC REG BUCK 1V 4A SYNC 16MLPQ
دانلود: SC185BULTRT.pdf
SC1813FH-6R8
SC1813FH-6R8
شرح: FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
دانلود: SC1813FH-6R8.pdf
SC1813FH-470
SC1813FH-470
شرح: FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
دانلود: SC1813FH-470.pdf
SC1813FH-3R3
SC1813FH-3R3
شرح: FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
دانلود: SC1813FH-3R3.pdf
اخبار صنعتی
روم 10 موشك سیتروم خودرو را اضافه می كند
"معرفی مجموعه سری SCT3xxxxxHR به Rohm اجازه می دهد تا بزرگترین ...
ON به MOSFET های SiC اضافه می کند
ON Semiconductor دو SiC MOSFET را برای کاربردهای EVs، solar و UPS معرفی کر...
APEC: TI فکر می کند به سمت جانبی برای ساخت تراشه ac-dc با 15mW آماده به کار