ISE0303A
XP PowerXP Power
ISE0303A Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: ISE0303A
سازنده / نام تجاری: XP Power
توضیحات محصول DC DC CONVERTER 3.3V 1W
برگه های اطلاعات: ISE0303A.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • پیام
مشخصات ISE0303A
شماره قطعه ISE0303A سازنده XP Power
شرح DC DC CONVERTER 3.3V 1W وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 20212 pcs ورق اطلاعات ISE0303A.pdf
ولتاژ - خروجی 4 - ولتاژ - خروجی 3 -
ولتاژ - خروجی 2 - ولتاژ - خروجی 1 3.3V
ولتاژ - جداسازی 1.5kV ولتاژ - ورودی (حداقل) 2.97V
ولتاژ ورودی - (حداکثر) 3.63V نوع Isolated Module
اندازه / ابعاد 0.50" L x 0.33" W x 0.28" H (12.7mm x 8.3mm x 7.0mm) سلسله ISE
برق (وات) 1W بسته بندی Cut Tape (CT)
بسته بندی / مورد 8-SMD Module, 5 Leads, Gull Wing نامهای دیگر 1470-4631-1
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C تعداد خروجی 1
نصب و راه اندازی نوع Surface Mount سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant امکانات SCP
بهره وری 72% توصیف همراه با جزئیات Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
کنونی - خروجی (حداکثر) 303mA ویژگی های کنترل -
برنامه های کاربردی ITE (Commercial)
حمل و نقل
★ حمل و نقل رایگان از طریق DHL / فدرال اکسپرس / UPS در صورت سفارش مبلغ بیش از 1000 دلار.
فدرالکس www.FedEx.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
DHL www.DHL.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
یو پی اس www.UPS.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
TNT www.TNT.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
★ زمان تحویل توسط DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 روز به اکثر کشور جهان در سراسر جهان نیاز دارد.
FedexDHLUPSTNT
پس از فروش GARANTEE
برچسب های مرتبط
محصولات مرتبط
ISE0505A
ISE0505A
سازندگان: XP Power
شرح: DC DC CONVERTER 5V 1W
در انبار: 26843 pcs
دانلود: ISE0505A.pdf
RFQ
ISE0303A-H
ISE0303A-H
شرح: DC DC CONVERTER 3.3V 1W