SSL1.50SV
TechflexTechflex
SSL1.50SV Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SSL1.50SV
سازنده / نام تجاری: Techflex
توضیحات محصول SLEEVING 1.5" X 50' SILVER
برگه های اطلاعات: 1.SSL1.50SV.pdf2.SSL1.50SV.pdf
وضعیت RoHs سرب رایگان / RoHS مطابق با
وضعیت سهام 325 pcs stock
کشتی از هنگ کنگ
راه حمل و نقل DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 325 pcs
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
  • پیام
مشخصات SSL1.50SV
شماره قطعه SSL1.50SV سازنده Techflex
شرح SLEEVING 1.5" X 50' SILVER وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 325 pcs ورق اطلاعات 1.SSL1.50SV.pdf2.SSL1.50SV.pdf
عرض - ضخامت دیوار 0.025" (0.64mm)
صفات نوع Expandable نوع Sleeving
سلسله Flexo® Stainless Steel XC نامهای دیگر 1030-1188
SSL1.50SV50
SSL150SV
دمای عملیاتی - سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
مواد اشتعال رتبه Non Flammable ماده Stainless Steel (SS), 304, Halogen Free
حفاظت مایع Salt Water Resistant طول 50.00' (15.24m)
امکانات Chemical Resistant, Clean Cut, Tight Weave حفاظت از محیط زیست UV Resistant
قطر - در خارج، غیر گسترده - قطر - در داخل، غیر گسترده 1.500" (38.10mm)
قطر - در داخل، گسترده 2.125" (53.97mm) رنگ Silver