RNF14FTC412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTC412R Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: RNF14FTC412R
سازنده / نام تجاری: Stackpole Electronics, Inc.
توضیحات محصول RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
برگه های اطلاعات: 1.RNF14FTC412R.pdf2.RNF14FTC412R.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
5000 pcs
  • پیام
مشخصات RNF14FTC412R
شماره قطعه RNF14FTC412R سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 6921961 pcs ورق اطلاعات 1.RNF14FTC412R.pdf2.RNF14FTC412R.pdf
تحمل ±1% ضریب دما ±50ppm/°C
کننده بسته بندی دستگاه Axial اندازه / ابعاد 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
سلسله RNF حالت پنل 412 Ohms
برق (وات) 0.25W, 1/4W بسته بندی Tape & Reel (TR)
بسته بندی / مورد Axial نامهای دیگر RN 1/4 T2 412 1% R