RNF12DTC412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: RNF12DTC412R
توضیحات محصول RES 412 OHM 1/2W .5% AXIAL
برگه های اطلاعات: 1.RNF12DTC412R.pdf2.RNF12DTC412R.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
2500 pcs
  • پیام
مشخصات RNF12DTC412R
شماره قطعه RNF12DTC412R سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 1/2W .5% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 1475333 pcs ورق اطلاعات 1.RNF12DTC412R.pdf2.RNF12DTC412R.pdf
تحمل ±0.5% ضریب دما ±50ppm/°C
کننده بسته بندی دستگاه Axial اندازه / ابعاد 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
سلسله RNF حالت پنل 412 Ohms
برق (وات) 0.5W, 1/2W بسته بندی Tape & Reel (TR)
بسته بندی / مورد Axial نامهای دیگر RNF 1/2 T2 412 0.5% R