RNCF2010BKE412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: RNCF2010BKE412R
توضیحات محصول RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
برگه های اطلاعات: 1.RNCF2010BKE412R.pdf2.RNCF2010BKE412R.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1000 pcs
  • پیام
مشخصات RNCF2010BKE412R
شماره قطعه RNCF2010BKE412R سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 620796 pcs ورق اطلاعات 1.RNCF2010BKE412R.pdf2.RNCF2010BKE412R.pdf
تحمل ±0.1% ضریب دما ±25ppm/°C
کننده بسته بندی دستگاه 2010 اندازه / ابعاد 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
سلسله RNCF حالت پنل 412 Ohms
برق (وات) 0.333W, 1/3W بسته بندی Tape & Reel (TR)
بسته بندی / مورد 2010 (5025 Metric) دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C
تعداد ختم 2 سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.026" (0.65mm)
امکانات Automotive AEC-Q200 نرخ خرابی -
توصیف همراه با جزئیات 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ترکیب بندی Thin Film