RNCF0805BTC412R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
Stackpole Electronics Inc.
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: RNCF0805BTC412R
توضیحات محصول RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805
برگه های اطلاعات: RNCF0805BTC412R.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
5000 pcs
  • پیام
مشخصات RNCF0805BTC412R
شماره قطعه RNCF0805BTC412R سازنده Stackpole Electronics Inc.
شرح RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 1452561 pcs ورق اطلاعات RNCF0805BTC412R.pdf
امتیاز ولتاژ - AC - ولتاژ - کار 0.125W, 1/8W
ولتاژ - تفکیک 0805 ضخامت (حداکثر) ±50ppm/°C
اندازه / ابعاد 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) سلسله RNCF
وضعیت سازگار با استاندارد RoHS Tape & Reel (TR) قطبش 0805 (2012 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C رطوبت سطح حساسیت (MSL) 1 (Unlimited)
تولید کننده شماره قطعه RNCF0805BTC412R ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.026" (0.65mm)
امکانات Automotive AEC-Q200 در FIFO 2
گسترده باشرکت 412 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (مقاومت سری معادل آن) ±0.1%
شرح RES SMD 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 پوشش، نوع مسکن Thin Film