RC1KB150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: RC1KB150K
توضیحات محصول RES 150K OHM 1W 10% AXIAL
برگه های اطلاعات: 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
  • پیام
مشخصات RC1KB150K
شماره قطعه RC1KB150K سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 150K OHM 1W 10% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 5703 pcs ورق اطلاعات 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
تحمل ±10% ضریب دما -
کننده بسته بندی دستگاه Axial اندازه / ابعاد 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
سلسله RC حالت پنل 150 kOhms
برق (وات) 1W بسته بندی Bulk
بسته بندی / مورد Axial نامهای دیگر RC 1 150K 10% A