SCF10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SCF10000
سازنده / نام تجاری: Semtech
توضیحات محصول DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
برگه های اطلاعات: SCF10000.pdf
وضعیت RoHs شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
وضعیت سهام 419 pcs stock
کشتی از هنگ کنگ
راه حمل و نقل DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
10 pcs
  • پیام
مشخصات SCF10000
شماره قطعه SCF10000 سازنده Semtech Corporation
شرح DIODE GP 10KV 500MA AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
مقدار موجود 419 pcs ورق اطلاعات SCF10000.pdf
ولتاژ - قله معکوس (حداکثر) Standard ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر 500mA
ولتاژ - تفکیک - سلسله -
وضعیت سازگار با استاندارد RoHS Bulk معکوس بازیابی زمان (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
مقاومت @ اگر، F - قطبش Axial
دمای عملیاتی - تقاطع 150ns نصب و راه اندازی نوع Through Hole
رطوبت سطح حساسیت (MSL) 1 (Unlimited) تولید کننده شماره قطعه SCF10000
گسترده باشرکت Diode Standard 10000V (10kV) 500mA Through Hole پیکربندی دیود 1µA @ 10000V
شرح DIODE GP 10KV 500MA AXIAL کنونی - معکوس نشت @ ورع 11.5V @ 500mA
در حال حاضر - میانگین تصحیح (IO) (در هر دیود) 10000V (10kV) خازن @ VR، F -55°C ~ 150°C