STTH60P03SW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH60P03SW Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: STTH60P03SW
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول DIODE GEN PURP 300V 60A TO247-3
برگه های اطلاعات: STTH60P03SW.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • پیام
مشخصات STTH60P03SW
شماره قطعه STTH60P03SW سازنده STMicroelectronics
شرح DIODE GEN PURP 300V 60A TO247-3 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 23392 pcs ورق اطلاعات STTH60P03SW.pdf
ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر 1.5V @ 30A ولتاژ - DC معکوس (VR) (حداکثر) 300V
کننده بسته بندی دستگاه TO-247-3 سرعت Fast Recovery = 200mA (Io)
سلسله - بسته بندی Tube
بسته بندی / مورد TO-247-3 نامهای دیگر 497-4416-5
دمای عملیاتی - تقاطع 175°C (Max) نصب و راه اندازی نوع Through Hole
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
نوع دیود Standard توصیف همراه با جزئیات Diode Standard 300V 60A Through Hole TO-247-3
کنونی - معکوس نشت @ ورع 100µA @ 300V در حال حاضر - میانگین تصحیح (IO) 60A