STPSC2006CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC2006CW Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: STPSC2006CW
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO247
برگه های اطلاعات: STPSC2006CW.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • پیام
مشخصات STPSC2006CW
شماره قطعه STPSC2006CW سازنده STMicroelectronics
شرح DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V TO247 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 11708 pcs ورق اطلاعات STPSC2006CW.pdf
ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر 1.7V @ 10A ولتاژ - DC معکوس (VR) (حداکثر) 600V
کننده بسته بندی دستگاه TO-247 سرعت Fast Recovery = 200mA (Io)
سلسله - بسته بندی Tube
بسته بندی / مورد TO-247-3 نامهای دیگر 497-11364-5
دمای عملیاتی - تقاطع -40°C ~ 175°C نصب و راه اندازی نوع Through Hole
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
نوع دیود Silicon Carbide Schottky پیکربندی دیود 1 Pair Common Cathode
توصیف همراه با جزئیات Diode Array 1 Pair Common Cathode Silicon Carbide Schottky 600V 10A Through Hole TO-247-3 کنونی - معکوس نشت @ ورع 150µA @ 600V
در حال حاضر - میانگین تصحیح (IO) (در هر دیود) 10A