STPS16170CB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS16170CB Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: STPS16170CB
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK
برگه های اطلاعات: STPS16170CB.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
3000 pcs
  • پیام
مشخصات STPS16170CB
شماره قطعه STPS16170CB سازنده STMicroelectronics
شرح DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 105574 pcs ورق اطلاعات STPS16170CB.pdf
ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر 920mV @ 8A ولتاژ - DC معکوس (VR) (حداکثر) 170V
کننده بسته بندی دستگاه DPAK سرعت Fast Recovery = 200mA (Io)
سلسله - بسته بندی Tube
بسته بندی / مورد TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 دمای عملیاتی - تقاطع 175°C (Max)
نصب و راه اندازی نوع Surface Mount سطح حساس رطوبت (MSL) 3 (168 Hours)
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant نوع دیود Schottky
پیکربندی دیود 1 Pair Common Cathode توصیف همراه با جزئیات Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 8A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
کنونی - معکوس نشت @ ورع 15µA @ 170V در حال حاضر - میانگین تصحیح (IO) (در هر دیود) 8A