STP40NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP40NF20 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: STP40NF20
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول MOSFET N-CH 200V 40A TO-220
برگه های اطلاعات: STP40NF20.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • پیام
مشخصات STP40NF20
شماره قطعه STP40NF20 سازنده STMicroelectronics
شرح MOSFET N-CH 200V 40A TO-220 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 24366 pcs ورق اطلاعات STP40NF20.pdf
VGS (TH) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA VGS (حداکثر) ±20V
تکنولوژی MOSFET (Metal Oxide) کننده بسته بندی دستگاه TO-220AB
سلسله STripFET™ RDS در (حداکثر) @ ID، VGS 45 mOhm @ 20A, 10V
اتلاف قدرت (حداکثر) 160W (Tc) بسته بندی Tube
بسته بندی / مورد TO-220-3 نامهای دیگر 497-5806-5
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ) نصب و راه اندازی نوع Through Hole
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
خازن ورودی (CISS) (حداکثر) @ VDS 2500pF @ 25V گیت (g Q را) (حداکثر) @ VGS 75nC @ 10V
نوع FET N-Channel FET ویژگی -
درایو های ولتاژ (حداکثر RDS در، حداقل RDS در) 10V تخلیه به منبع ولتاژ (VDSS) 200V
توصیف همراه با جزئیات N-Channel 200V 40A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220AB کنونی - تخلیه مداوم (ID) @ 25 ° C 40A (Tc)