STF17NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF17NF25 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: STF17NF25
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول MOSFET N-CH 250V 17A TO-220FP
برگه های اطلاعات: STF17NF25.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • پیام
مشخصات STF17NF25
شماره قطعه STF17NF25 سازنده STMicroelectronics
شرح MOSFET N-CH 250V 17A TO-220FP وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 33626 pcs ورق اطلاعات STF17NF25.pdf
VGS (TH) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA VGS (حداکثر) ±20V
تکنولوژی MOSFET (Metal Oxide) کننده بسته بندی دستگاه TO-220FP
سلسله STripFET™ II RDS در (حداکثر) @ ID، VGS 165 mOhm @ 8.5A, 10V
اتلاف قدرت (حداکثر) 25W (Tc) بسته بندی Tube
بسته بندی / مورد TO-220-3 Full Pack نامهای دیگر 497-7471-5
STF17NF25-ND
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ) نصب و راه اندازی نوع Through Hole
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
خازن ورودی (CISS) (حداکثر) @ VDS 1000pF @ 25V گیت (g Q را) (حداکثر) @ VGS 29.5nC @ 10V
نوع FET N-Channel FET ویژگی -
درایو های ولتاژ (حداکثر RDS در، حداقل RDS در) 10V تخلیه به منبع ولتاژ (VDSS) 250V
توصیف همراه با جزئیات N-Channel 250V 17A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP کنونی - تخلیه مداوم (ID) @ 25 ° C 17A (Tc)