STB76NF75
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB76NF75 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: STB76NF75
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول MOSFET N-CH 75V 80A D2PAK
برگه های اطلاعات: STB76NF75.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • پیام
مشخصات STB76NF75
شماره قطعه STB76NF75 سازنده STMicroelectronics
شرح MOSFET N-CH 75V 80A D2PAK وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 30149 pcs ورق اطلاعات STB76NF75.pdf
VGS (TH) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA VGS (حداکثر) ±20V
تکنولوژی MOSFET (Metal Oxide) کننده بسته بندی دستگاه D2PAK
سلسله STripFET™ II RDS در (حداکثر) @ ID، VGS 11 mOhm @ 40A, 10V
اتلاف قدرت (حداکثر) 300W (Tc) بسته بندی Cut Tape (CT)
بسته بندی / مورد TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB نامهای دیگر 497-12538-1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ) نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
خازن ورودی (CISS) (حداکثر) @ VDS 3700pF @ 25V گیت (g Q را) (حداکثر) @ VGS 160nC @ 10V
نوع FET N-Channel FET ویژگی -
درایو های ولتاژ (حداکثر RDS در، حداقل RDS در) 10V تخلیه به منبع ولتاژ (VDSS) 75V
توصیف همراه با جزئیات N-Channel 75V 80A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK کنونی - تخلیه مداوم (ID) @ 25 ° C 80A (Tc)