SMP1100SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP1100SCMC Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SMP1100SCMC
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول TVS DIODE 90V SMB
برگه های اطلاعات: SMP1100SCMC.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
2500 pcs
5000 pcs
  • پیام
مشخصات SMP1100SCMC
شماره قطعه SMP1100SCMC سازنده STMicroelectronics
شرح TVS DIODE 90V SMB وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 184976 pcs ورق اطلاعات SMP1100SCMC.pdf
ولتاژ - معکوس بن بست (نوع) 90V ولتاژ - بستن (حداکثر) @ IPP -
ولتاژ - تفکیک (حداقل) 110V (Typ) نوع Zener
کننده بسته بندی دستگاه SMB (DO-214AA) سلسله TRISIL™
قدرت حفاظت خط No قدرت - پالس قله -
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد DO-214AA, SMB
نامهای دیگر 497-14263-2
SMP1100SCMC-ND
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)