LDFM33PVR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDFM33PVR Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: LDFM33PVR
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN
برگه های اطلاعات: 1.LDFM33PVR.pdf2.LDFM33PVR.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
3000 pcs
6000 pcs
  • پیام
مشخصات LDFM33PVR
شماره قطعه LDFM33PVR سازنده STMicroelectronics
شرح IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 328162 pcs ورق اطلاعات 1.LDFM33PVR.pdf2.LDFM33PVR.pdf
افت ولتاژ (حداکثر) 0.3V @ 500mA ولتاژ - خروجی (حداقل / ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - ولتاژ ورودی - (حداکثر) 16V
کننده بسته بندی دستگاه 6-DFN (2x2) سلسله -
بسته بندی / مورد 6-VDFN Exposed Pad PSRR 60dB ~ 52dB (120Hz ~ 100kHz)
نوع خروجی Fixed پیکربندی خروجی Positive
نامهای دیگر 497-16893-2 دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
تعداد رگولاتور 1 نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
توصیف همراه با جزئیات Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-DFN (2x2) جریان - خاموش (Iq) 800µA
کنونی - خروجی 500mA ویژگی های کنترل Enable, Power Good