LD39300DT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39300DT18-R Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: LD39300DT18-R
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول IC REG LINEAR 1.8V 3A DPAK
برگه های اطلاعات: LD39300DT18-R.pdf
  • پیام
مشخصات LD39300DT18-R
شماره قطعه LD39300DT18-R سازنده STMicroelectronics
شرح IC REG LINEAR 1.8V 3A DPAK وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 4538 pcs ورق اطلاعات LD39300DT18-R.pdf
افت ولتاژ (حداکثر) 0.4V @ 3A ولتاژ - خروجی (حداقل / ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - ولتاژ ورودی - (حداکثر) 6V
کننده بسته بندی دستگاه DPAK سلسله -
ویژگی های حفاظت Over Current, Over Temperature بسته بندی Tape & Reel (TR)
بسته بندی / مورد TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
نوع خروجی Fixed پیکربندی خروجی Positive
نامهای دیگر 497-6873-2
LD39300DT18-R-ND
LD39300DT18R
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
تعداد رگولاتور 1 نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 3 (168 Hours) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
توصیف همراه با جزئیات Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A DPAK کنونی - تامین (حداکثر) 2.5mA
جریان - خاموش (Iq) 5µA کنونی - خروجی 3A