BAT30AFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAT30AFILM Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: BAT30AFILM
سازنده / نام تجاری: STMicroelectronics
توضیحات محصول DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3
برگه های اطلاعات: BAT30AFILM.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
  • پیام
مشخصات BAT30AFILM
شماره قطعه BAT30AFILM سازنده STMicroelectronics
شرح DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 231007 pcs ورق اطلاعات BAT30AFILM.pdf
ولتاژ - جلو (VF) (حداکثر) @ اگر 530mV @ 300mA ولتاژ - DC معکوس (VR) (حداکثر) 30V
کننده بسته بندی دستگاه SOT-23-3 سرعت Fast Recovery = 200mA (Io)
سلسله - بسته بندی Cut Tape (CT)
بسته بندی / مورد TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 نامهای دیگر 497-5697-1
دمای عملیاتی - تقاطع 150°C (Max) نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
نوع دیود Schottky پیکربندی دیود 1 Pair Common Anode
توصیف همراه با جزئیات Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 300mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 کنونی - معکوس نشت @ ورع 5µA @ 30V
در حال حاضر - میانگین تصحیح (IO) (در هر دیود) 300mA (DC) شماره پایه پایه BAT30A
حمل و نقل
★ حمل و نقل رایگان از طریق DHL / فدرال اکسپرس / UPS در صورت سفارش مبلغ بیش از 1000 دلار.
فدرالکس www.FedEx.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
DHL www.DHL.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
یو پی اس www.UPS.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
TNT www.TNT.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
★ زمان تحویل توسط DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 روز به اکثر کشور جهان در سراسر جهان نیاز دارد.
FedexDHLUPSTNT
پس از فروش GARANTEE
برچسب های مرتبط
محصولات مرتبط
BAT30CWFILM
BAT30CWFILM
سازندگان: STMicroelectronics
شرح: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT323
در انبار: 1264119 pcs
دانلود: BAT30CWFILM.pdf
RFQ
BAT30F3
BAT30F3
شرح: DIODE SCHOTTKY 20V 2FLIPCHIP
در انبار: 1117855 pcs
دانلود: BAT30F3.pdf
RFQ
BAT254,115
BAT254,115
سازندگان: NXP Semiconductors / Freescale
شرح: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD2