2SLE100M
RubyconRubycon
2SLE100M Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: 2SLE100M
سازنده / نام تجاری: Rubycon
توضیحات محصول CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
برگه های اطلاعات: 2SLE100M.pdf
  • پیام
مشخصات 2SLE100M
شماره قطعه 2SLE100M سازنده Rubycon
شرح CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 6277 pcs ورق اطلاعات 2SLE100M.pdf
ولتاژ - دارای رتبه 2V نوع Polymer
تحمل ±20% سطح کوه زمین اندازه 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
اندازه / ابعاد 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) سلسله PC-CON, SLE
جریان فعلی @ فرکانس بالا 3A @ 100kHz اعتبارهای -
بسته بندی Cut Tape (CT) بسته بندی / مورد 2917 (7343 Metric)
نامهای دیگر 1189-1594-1 دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نصب و راه اندازی نوع Surface Mount سطح حساس رطوبت (MSL) 3 (168 Hours)
طول عمر @ دما. 2000 Hrs @ 105°C فاصله سرب -
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.055" (1.40mm)
ESR (مقاومت سری معادل آن) 9 mOhm توصیف همراه با جزئیات 100µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ظرفیت خازنی 100µF برنامه های کاربردی General Purpose