2.5SW330M
RubyconRubycon
2.5SW330M Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: 2.5SW330M
سازنده / نام تجاری: Rubycon
توضیحات محصول CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
برگه های اطلاعات: 2.5SW330M.pdf
  • پیام
مشخصات 2.5SW330M
شماره قطعه 2.5SW330M سازنده Rubycon
شرح CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 3616 pcs ورق اطلاعات 2.5SW330M.pdf
ولتاژ - دارای رتبه 2.5V نوع Polymer
تحمل ±20% سطح کوه زمین اندازه 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
اندازه / ابعاد 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) سلسله PC-CON, SW
جریان فعلی @ فرکانس بالا 3.5A @ 100kHz اعتبارهای -
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد 2917 (7343 Metric)
نامهای دیگر 1189-1554-2
25SW330M
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نصب و راه اندازی نوع Surface Mount سطح حساس رطوبت (MSL) 3 (168 Hours)
طول عمر @ دما. 2000 Hrs @ 105°C فاصله سرب -
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.114" (2.90mm)
ESR (مقاومت سری معادل آن) 9 mOhm توصیف همراه با جزئیات 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ظرفیت خازنی 330µF برنامه های کاربردی General Purpose