CP20.241-R2
PULSPULS
CP20.241-R2 Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: CP20.241-R2
سازنده / نام تجاری: PULS
توضیحات محصول REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1
برگه های اطلاعات: 1.CP20.241-R2.pdf2.CP20.241-R2.pdf
وضعیت RoHs سرب رایگان / RoHS مطابق با
وضعیت سهام 178 pcs stock
کشتی از هنگ کنگ
راه حمل و نقل DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
1 pcs
  • پیام
مشخصات CP20.241-R2
شماره قطعه CP20.241-R2 سازنده PULS
شرح REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 178 pcs ورق اطلاعات 1.CP20.241-R2.pdf2.CP20.241-R2.pdf
ولتاژ - خروجی 4 - ولتاژ - خروجی 3 -
ولتاژ - خروجی 2 - ولتاژ - خروجی 1 24V
ولتاژ ورودی - 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC نوع Enclosed
اندازه / ابعاد 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm) سلسله DIMENSION CP
برق (وات) 480W نامهای دیگر 1736-1072
دمای عملیاتی -40°C ~ 70°C تعداد خروجی 1
نصب و راه اندازی نوع DIN Rail سطح حساس رطوبت (MSL) Not Applicable
نیاز به بار مینیمم - وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
امکانات Universal Input بهره وری 95.2%
توصیف همراه با جزئیات Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Input کنونی - خروجی (حداکثر) 20A