CDR31BP101BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP101BFURAB Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: CDR31BP101BFURAB
سازنده / نام تجاری: Electro-Films (EFI) / Vishay
توضیحات محصول CAP CER 100PF 100V BP 0805
برگه های اطلاعات: CDR31BP101BFURAB.pdf
  • پیام
مشخصات CDR31BP101BFURAB
شماره قطعه CDR31BP101BFURAB سازنده Electro-Films (EFI) / Vishay
شرح CAP CER 100PF 100V BP 0805 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 6565 pcs ورق اطلاعات CDR31BP101BFURAB.pdf
ولتاژ - دارای رتبه 100V تحمل ±1%
ضخامت (حداکثر) 0.051" (1.30mm) ضریب دما BP
اندازه / ابعاد 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) سلسله Military, MIL-PRF-55681, CDR31
اعتبارهای - بسته بندی Bulk
بسته بندی / مورد 0805 (2012 Metric) دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نصب و راه اندازی نوع Surface Mount, MLCC سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
سبک سرب - فاصله سرب -
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant ارتفاع - نشسته (حداکثر) -
امکانات - نرخ خرابی R (0.01%)
توصیف همراه با جزئیات 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) ظرفیت خازنی 100pF
برنامه های کاربردی General Purpose
حمل و نقل
★ حمل و نقل رایگان از طریق DHL / فدرال اکسپرس / UPS در صورت سفارش مبلغ بیش از 1000 دلار.
فدرالکس www.FedEx.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
DHL www.DHL.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
یو پی اس www.UPS.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
TNT www.TNT.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
★ زمان تحویل توسط DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 روز به اکثر کشور جهان در سراسر جهان نیاز دارد.
FedexDHLUPSTNT
پس از فروش GARANTEE
برچسب های مرتبط
محصولات مرتبط
CDR31BP101BFURAP
CDR31BP101BFURAP
در انبار: 4620 pcs
دانلود: CDR31BP101BFURAP.pdf
RFQ
CDR31BP101BFUS
CDR31BP101BFUS
سازندگان: KEMET
در انبار: 38564 pcs
دانلود: CDR31BP101BFUS.pdf
RFQ
CDR31BP101BFUR
CDR31BP101BFUR
سازندگان: KEMET
شرح: CAP CER 100PF 100V 1% BP 0805