SCPS9050-R10
BelBel
Bel
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: SCPS9050-R10
سازنده / نام تجاری: Bel
توضیحات محصول FIXED IND 10NH 28A 350 MOHM SMD
برگه های اطلاعات: SCPS9050-R10.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
800 pcs
  • پیام
مشخصات SCPS9050-R10
شماره قطعه SCPS9050-R10 سازنده Bel
شرح FIXED IND 10NH 28A 350 MOHM SMD وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 198992 pcs ورق اطلاعات SCPS9050-R10.pdf
نوع - تحمل ±20%
کننده بسته بندی دستگاه - اندازه / ابعاد 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
محافظ Shielded سلسله SCPS9050
اعتبارهای - Q @ فرکانس -
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد Nonstandard
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) مواد - هسته -
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant Frequency Inductance - تست 1MHz
اندوکتانس 10nH ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.205" (5.20mm)
فرکانس - رزونانس خود - توصیف همراه با جزئیات 10nH Shielded Inductor 28A 350 mOhm Max Nonstandard
مقاومت DC (DCR) 350 mOhm Max امتیاز در حال حاضر 28A
کنونی - اشباع 50A