P160-331JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: P160-331JS
توضیحات محصول FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM
برگه های اطلاعات: P160-331JS.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
50 pcs
  • پیام
مشخصات P160-331JS
شماره قطعه P160-331JS سازنده API Delevan
شرح FIXED IND 330NH 1.929A 33 MOHM وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
مقدار موجود 10679 pcs ورق اطلاعات P160-331JS.pdf
نوع - تحمل ±5%
کننده بسته بندی دستگاه - اندازه / ابعاد 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
محافظ Unshielded سلسله P160
اعتبارهای - Q @ فرکانس -
بسته بندی Bulk بسته بندی / مورد Nonstandard
نامهای دیگر P160-331JS BULK 50 دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نصب و راه اندازی نوع Surface Mount سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
مواد - هسته Ferrite وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frequency Inductance - تست 100kHz اندوکتانس 330nH
ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.100" (2.54mm) فرکانس - رزونانس خود -
توصیف همراه با جزئیات 330nH Unshielded Inductor 1.929A 33 mOhm Max Nonstandard مقاومت DC (DCR) 33 mOhm Max
امتیاز در حال حاضر 1.929A کنونی - اشباع 2.636A