3094-270JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: 3094-270JS
توضیحات محصول FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
برگه های اطلاعات: 3094-270JS.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
650 pcs
  • پیام
مشخصات 3094-270JS
شماره قطعه 3094-270JS سازنده API Delevan
شرح FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
مقدار موجود 7197 pcs ورق اطلاعات 3094-270JS.pdf
نوع - تحمل ±5%
کننده بسته بندی دستگاه - اندازه / ابعاد 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
محافظ Unshielded سلسله 3094
اعتبارهای - Q @ فرکانس 60 @ 100MHz
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد 2-SMD
نامهای دیگر 3094-270JS TR 650 دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نصب و راه اندازی نوع Surface Mount سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
مواد - هسته Iron وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frequency Inductance - تست 100MHz اندوکتانس 27nH
ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.140" (3.56mm) فرکانس - رزونانس خود 1.3GHz
توصیف همراه با جزئیات 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD مقاومت DC (DCR) 50 mOhm Max
امتیاز در حال حاضر 1A کنونی - اشباع -