103-270JS
API DelevanAPI Delevan
103-270JS Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: 103-270JS
سازنده / نام تجاری: API Delevan
توضیحات محصول FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
برگه های اطلاعات: 103-270JS.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
2000 pcs
  • پیام
مشخصات 103-270JS
شماره قطعه 103-270JS سازنده API Delevan
شرح FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
مقدار موجود 16596 pcs ورق اطلاعات 103-270JS.pdf
نوع - تحمل ±5%
کننده بسته بندی دستگاه - اندازه / ابعاد 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
محافظ Unshielded سلسله 103
اعتبارهای - Q @ فرکانس 49 @ 50MHz
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد Nonstandard, 2 Lead
نامهای دیگر 103-270JS TR 2000 دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نصب و راه اندازی نوع Surface Mount سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
مواد - هسته Phenolic وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frequency Inductance - تست 50MHz اندوکتانس 27nH
ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.075" (1.91mm) فرکانس - رزونانس خود 1.625GHz
توصیف همراه با جزئیات 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead مقاومت DC (DCR) 114 mOhm Max
امتیاز در حال حاضر 925mA کنونی - اشباع -
حمل و نقل
★ حمل و نقل رایگان از طریق DHL / فدرال اکسپرس / UPS در صورت سفارش مبلغ بیش از 1000 دلار.
فدرالکس www.FedEx.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
DHL www.DHL.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
یو پی اس www.UPS.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
TNT www.TNT.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
★ زمان تحویل توسط DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 روز به اکثر کشور جهان در سراسر جهان نیاز دارد.
FedexDHLUPSTNT
پس از فروش GARANTEE
برچسب های مرتبط
محصولات مرتبط
103-223JS
103-223JS
سازندگان: API Delevan
شرح: FIXED IND 22UH 125MA 6.4 OHM SMD
در انبار: 18048 pcs
دانلود: 103-223JS.pdf
RFQ
103-271G
103-271G
شرح: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
دانلود: 103-271G.pdf
RFQ
103-223J
103-223J
دانلود: 103-223J.pdf
103-271F
103-271F
دانلود: 103-271F.pdf
دانلود: 103-270J.pdf
103-271FS
103-271FS
دانلود: 103-271FS.pdf
103-223K
103-223K