100R-331M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: 100R-331M
توضیحات محصول FIXED IND 330NH 251MA 250 MOHM
برگه های اطلاعات: 100R-331M.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
50 pcs
  • پیام
مشخصات 100R-331M
شماره قطعه 100R-331M سازنده API Delevan
شرح FIXED IND 330NH 251MA 250 MOHM وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 3834 pcs ورق اطلاعات 100R-331M.pdf
نوع - تحمل ±20%
کننده بسته بندی دستگاه - اندازه / ابعاد 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
محافظ Unshielded سلسله 100R
اعتبارهای - Q @ فرکانس 40 @ 25MHz
بسته بندی Bulk بسته بندی / مورد Nonstandard, 2 Lead
نامهای دیگر 100R-331M BULK 50 دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نصب و راه اندازی نوع Free Hanging (In-Line) سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
مواد - هسته Iron وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frequency Inductance - تست 25MHz اندوکتانس 330nH
ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.065" (1.65mm) فرکانس - رزونانس خود 250MHz
توصیف همراه با جزئیات 330nH Unshielded Inductor 251mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead مقاومت DC (DCR) 250 mOhm Max
امتیاز در حال حاضر 251mA کنونی - اشباع -
حمل و نقل
★ حمل و نقل رایگان از طریق DHL / فدرال اکسپرس / UPS در صورت سفارش مبلغ بیش از 1000 دلار.
فدرالکس www.FedEx.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
DHL www.DHL.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
یو پی اس www.UPS.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
TNT www.TNT.com هزینه حمل و نقل پایه 35.00 دلار به منطقه و کشور بستگی دارد.
★ زمان تحویل توسط DHL / UPS / FEDEX / TNT 2-4 روز به اکثر کشور جهان در سراسر جهان نیاز دارد.
FedexDHLUPSTNT
پس از فروش GARANTEE
برچسب های مرتبط
محصولات مرتبط
100R-331H
100R-331H
در انبار: 1492 pcs
دانلود: 100R-331H.pdf
RFQ
100R-331G
100R-331G
در انبار: 1059 pcs
دانلود: 100R-331G.pdf
RFQ
100R-332K
100R-332K
شرح: FIXED IND 3.3UH 84MA 2.2 OHM