H412R7BZA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H412R7BZA Image
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: H412R7BZA
سازنده / نام تجاری: AMP Connectors / TE Connectivity
توضیحات محصول RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
برگه های اطلاعات: 1.H412R7BZA.pdf2.H412R7BZA.pdf
مرجع قیمت (در دلار آمریکا)
250 pcs
  • پیام
مشخصات H412R7BZA
شماره قطعه H412R7BZA سازنده AMP Connectors / TE Connectivity
شرح RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب رایگان / RoHS مطابق با
مقدار موجود 126337 pcs ورق اطلاعات 1.H412R7BZA.pdf2.H412R7BZA.pdf
تحمل ±0.1% ضریب دما ±100ppm/°C
کننده بسته بندی دستگاه Axial اندازه / ابعاد 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
سلسله Holco, Holsworthy حالت پنل 12.7 Ohms
برق (وات) 0.5W, 1/2W بسته بندی Bulk
بسته بندی / مورد Axial نامهای دیگر 1-1879687-1
1-1879687-1-ND
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C تعداد ختم 2
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
ارتفاع - نشسته (حداکثر) - امکانات Pulse Withstanding
نرخ خرابی - توصیف همراه با جزئیات 12.7 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film