MC88915TFN100
NXP Semiconductors / Freescale
تصویر ممکن است نماینده باشد مشخصات مربوط به جزئیات محصول را ببینید
بررسی اجمالی محصولات
شماره قطعه: MC88915TFN100
توضیحات محصول IC DRIVER CLK PLL 100MHZ 28-PLCC
برگه های اطلاعات:
  • پیام
مشخصات MC88915TFN100
شماره قطعه MC88915TFN100 سازنده NXP Semiconductors / Freescale
شرح IC DRIVER CLK PLL 100MHZ 28-PLCC وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS شامل سرب / RoHS غیر سازگار است
مقدار موجود 6094 pcs ورق اطلاعات
ولتاژ - تامین 4.75 V ~ 5.25 V نوع Clock Driver, Fanout Distribution, Multiplexer
کننده بسته بندی دستگاه 28-PLCC (12.45x12.45) سلسله -
نسبت - ورودی: خروجی 3:8 بسته بندی Tube
بسته بندی / مورد 28-LCC (J-Lead) PLL Yes
تولید CMOS, TTL دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C
تعدادی از مدارهای 1 نصب و راه اندازی نوع Surface Mount
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
ورودی TTL فرکانس - حداکثر 100MHz